استودیو عابدینی

می‌خواهیم همراهتان باشیم

ما با پشتوانه تجربه طولانی،دانش آکادمیکِ به روز و همچنین حس دغدغه‌مندی برای پیشرفت کسب و کار ها پا به عرصه تبلیغات گذاشته ایم.اینکه معرفی محصولات و جبهه فروش در کشور ما همواره با فاصله ای محسوس از دنیا عقب بوده و هست همواره برای ما آزار دهنده است.اینکه عدم وجود دانش تبلیغاتی در کنار کسب و کارها دست آخر منجر به نابودی کسب و کارها شده است ،برای ما امری دردآور و همواره محل فکر و جستن راه کار بوده است.ادعا نمی‌کنیم که یک تنه به جنگ تمام مشکلات کسب و کار خواهیم رفت!نه! اما در حد توان خود و حتی فراتر از توان در پی بهبود این نقیصه بر خواهیم آمد.

فقط یک دوست نه! یک رفیق

مشکل کجاست؟

برای هر مجموعه بسیار راهگشا می تواند باشد وقتی که نیروهایش بتوانند از پس چندین کار بربیایند.گاها هزینه های گزافی صرف همین آزمون و خطاها برای تربیت نیروها صورت می گردد،البته در عرصه کسب و کار تربیت نیرو شکست نیست،اما با توجه به منابع محدود می توان این هزینه ها را به صورت هدفمندتری جهت‌دهی نمود تبلیغات جهانی ست ناشناخته و پر از پیچیدگی هایی که مگر به داشتن تجربه ، ذهنیتی کنجکاو و چکمه های آهنین برپا،نمی توان از آن نتیجه مورد نظر را حاصل نمود.چه بسا مجموعه هایی که با تبلیغات دم دستی و از روی ناآگاهی برند خود را نابود ساخته اند و چه بسا کسب و کارهایی که با تبلیغات هدفمند و حتی صرف هزینه‌های نه چندان گسترده چرخ مجموعه خود را به بهترین نحوه چرخانده اند.

راه کار چیست؟

در دوره‌ای از زمان زیست می کنیم که حرکت همه چیز در کنار نیل به رفاه،به سمت تخصصی تر شدن موضوعات است.به کسب و کار بسیار پیچیده تر از گذشته نگاه می شود و همین موضوع استخدام نیروهایی با تخصص بالا را می طلبد.تنها اگر این تخصص در کنار تعهد قرار گیرد به سرمنزل مقصود خواهیم رسید،تعهدی که از علاقه،دغدغه مندی و دانش نشأت می گیرد،می تواند برترین امتیاز را ایجاد نماید.در کنار شما خواهیم بود تا در مسیر کسب روزی ،خیالتان حداقل از بابت تبلیغات در هر بخشش راحت باشد.

خدمات ما

گرافیک دیزاین

دیزاین هویت بصری برند و فراورده‌های تبلیغاتی

فیلم سازی

تولید ویدیو های تبلیغاتی و فیلم های مستند تجاری

عکاسی

عکاسی تبلیغاتی و محصول در ورژن های مختلف

برندینگ

تدوین سند استراتژی برند و مشاوره ترجمه عینی و بصری

کمپین تبلیغاتی

برگزاری کمپین های تبلیغاتی مختلف برای کسب و کار ها

آماده سفر هستید؟

امین عابدینی هستم و ده سال است که در زمینه تبلیغات فعالیت مداوم داشته ام. کار خود را در سال ۱۳۹۱ با تولید فیلم مستند آغاز نموده ام. در دانشگاه مشغول به تحصیل رشته معماری شدم و با وجود خاستگاه اصلی ام که همانا دیزاین بود،فعالیت خود را در دیزاین دوبعدی یا همان گرافیک دیزاین پیگیری نمودم.در این سالیان با شرکت‌های زیادی همکاری داشته ام و همواره تلاشم این بوده که با تمام وجود خود را وقف کار و پیشه ای کنم که از بن و ریشه به آن علاقه مندم.بزرگترین هدف شغلی من در دیزاین،معرفی آن به عنوان تعریفی فلسفی در کنار هنر،ذوق و سلیقه است، البته که این تعریف می‌بایست تماما ایرانی و برای جامعه ایرانی قرائت گردد.

نماد اعتماد

logo-samandehi
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا