سفارش فیلم تبلیغاتی صنعتی

سفارش تیزر تبلیغاتی صنعتی

اثبات توانایی‌های تولیدی واحدهای صنعتی کاری دشوار است. شما می‌توانید در مقالات سطح وب به تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته و استانداردهای تولید اشاره کنید؛ با این حال تهیه مستندات به‌روش‌هایی مانند ساخت فیلم صنعتی راهکاری با تاثیر بسیار بیشتر بر روی مخاطبان است. تیم‌های فیلمبرداری در استدیو عابدینی آمادگی دارند تا با حضور در کارخانجات و واحدهای تولیدی، بهترین فیلم‌ها را با بالاترین کیفیت برای شما ضبط و تولید کنند.

ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی

احتمالا شما هم در تلویزیون ویدئوهایی را دیده‌اید که در آن‌ها مدیر یک کارخانه یا یک مجری در حال معرفی یک کارخانه و ویژگی‌های برند تولید کننده است. این گروه از فیلم‌ها با نام فیلم صنعتی شناخته می‌شوند. ویدئوهای صنعتی در گروه ویدئوهای تبلیغاتی قرار می‌گیرند و انواع مختلفی دارند. موضوعات محوری در این فیلم‌ها نیز آشنا ساختن مخاطب با محیط و مقیاس کارخانه، توانایی‌های تولید، نشان دادن خطوط تولید و فرآیندها و همچنین تنوع و کیفیت محصولات است.

تیم سازنده ویدئوهای صنعتی در استدیو عابدینی دارای سال‌ها تجربه در ساخت و طراحی فیلم صنعتی و تیزرهای تبلیغات صنایع است و بسیاری از برندها از خدمات مجموعه ما برای معرفی صنایع خود و برندسازی استفاده کرده‌اند.

ساخت فیلم صنعتی در استودیو عابدینی

مزیت اول

صفر تا صد فرآیند تولید تیزر تبلیغاتی توسط ما انجام خواهد شد

مزیت دوم

همه مراحل فیلم برداری فیلم صنعتی توسط شما چک خواهد شد

مزیت سوم

می‌توانید نمونه‌های طراحی و ساخت تیزر و فیلم تبلیغات صنعتی ما را ببینید.

تعرفه ساخت فیلم صنعتی

هزینه ساخت ویدئوهای صنعتی به موارد بسیار متنوعی بستگی دارد. اولین عامل، مدت زمان ویدئوی صنعتی است. سبک ساخت فیلم و مهارت‌های کارگردانی نیز در تعیین هزینه تاثیر دارند. از دیگر عوامل موثر بر هزینه طراحی فیلم صنعتی می‌توان به تجهیزات فیلمبرداری مورد نیاز، تجهیزات نورپردازی و صدابرداری، تعداد عوامل ساخت فیلم، کیفیت تدوین و … اشاره کرد. تعرفه ساخت فیلم صنعتی در استدیو عابدینی را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

خدماتقیمت
طراحی تیزر تبلیغاتی صنعتیاز 5 میلیون تومان
تدوین فیلم تبلیغاتی صنعتیاز 5 میلیون تومان
سفارش فیلم تبلیغاتی صنعتی

سفارش تیزر تبلیغاتی صنعتی برای کارخانه

فیلم‌های صنعتی در سبک‌های بسیار متنوعی ساخته می‌شوند. گاهی اوقات این فیلم‌ها دارای یک مجری هستند که در قاب دوربین قرار می‌گیرد و گاهی نیز فقط دارای صدای گوینده هستند. همچنین گاهی محصولات نهایی نمایش داده می‌شوند و گاهی نیز تمرکز بر فرآیند تولید است. شما می‌توانید با مشاهده نمونه‌های فیلم صنعتی استودیو عابدینی که در ادامه ارائه شده است، ایده خود از سبک فیلم را انتخاب کرده و با ما در میان بگذارید.

قیمت سفارش تیزر تبلیغاتی صنعتی

سفارش ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی

کارشناسان ساخت و طراحی فیلم صنعتی در استدیو عابدینی پیش از شروع کار فیلمبرداری، تحقیقات اولیه را درباره کارخانه و محصولات تولیدی آن انجام می‌دهند. این مرحله همچنین می‌تواند شامل گردآوری اطلاعات از سطح وب و دریافت اطلاعات تکمیلی از مدیران و بخش روابط عمومی مجموعه باشد.

در ادامه بازدید ابتدایی از محل کارخانه انجام می‎‌شود. در این مرحله عکس‌هایی از محیط تهیه می‌شود و مواردی مانند مکان یا مکان‌های فیلمبرداری، شرایط نورپردازی محیط، تجهیزات مورد نیاز، زمان مناسب برای فیلمبرداری و موارد دیگر تعیین می‌شوند.

توجه داشته باشید که مراحل ساخت به سبک فیلم و زمینه صنعت نیز بستگی دارد. برای مثال فیلمبرداری از پالایشگاه‌ها و صنایع نفت و گاز دارای نکات بسیار متفاوتی نسبت به کارخانجات تولیدی با مقیاس کوچک است. همچنین امکان ساخت این فیلم‌ها برای مواردی مانند مجمع سالیانه سازمان‌ها و یا معرفی موسسات مالی، بیمه و … نیز وجود دارد.

برخی از مراحل دیگر ساخت فیلم تبلیغاتی صنعتی عبارتند از:

 • نگارش سناریو
 • مرحله پیش تولید
 • مرحله فیلمبرداری
 • مرحله تدوین
 • ایجاد فایل نهایی

سفارش فیلم برداری صنعتی

دو راه اساسی برای جلب اعتماد خریداران عمده و جزئی نسبت به محصولات یک برند تولید کننده وجود دارد. یکی از آن‌ها ارائه اطلاعات درباره محصول و دیگری ارائه اطلاعات درباره فرآیند و ویژگی‌های برند تولید کننده است. در ساخت ویدئوهای صنعتی، راه دوم انتخاب می‌شود. یکی از مزایای این روش در این است که طیف بسیار بیشتری از مخاطبان را دربرمی‌گیرد که شامل خریداران عمده مانند فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی، مصرف‌کنندگان نهایی (عموم مردم)، شرکای بالقوه تجاری و بازرگانان و خریداران خارج از کشور (با هدف صادرات) می‌شود.

برخی از مزایای دیگر ساخت کلیپ تبلیغاتی صنعتی عبارتند از:

 • نمایش ماشین‌آلات پیشرفته تولید
 • نمایش سیستم‌های نظارتی و معرفی استانداردهای تولید
 • نمایش نظم و فرهنگ کار در محیط کارخانه
 • آشنایی مخاطبان با فناوری‌های ساخت
 • امکان ارائه اطلاعات مختلف توسط مجری یا مدیران کارخانه
 • امکان ساخت برای تمامی زمینه‌ها از کشاورزی، خدمات و صنایع
 • امکان انتشار در شبکه‌های داخلی تلویزیون و شبکه‌های ماهواره‌ای
 • امکان انتشار در آپارات، یوتیوب، اینستاگرام و …
سفارش فیلم تبلیغاتی صنعتی
سفارش تیزر صنعتی تبلیغاتی برای کارخانجات

سفارش تیزر صنعتی تبلیغاتی

احتمالا شما هم در تلویزیون ویدئوهایی را دیده‌اید که در آن‌ها مدیر یک کارخانه یا یک مجری در حال معرفی یک کارخانه و ویژگی‌های برند تولید کننده است. این گروه از فیلم‌ها با نام فیلم صنعتی شناخته می‌شوند. ویدئوهای صنعتی در گروه ویدئوهای تبلیغاتی قرار می‌گیرند و انواع مختلفی دارند. موضوعات محوری در این فیلم‌ها نیز آشنا ساختن مخاطب با محیط و مقیاس کارخانه، توانایی‌های تولید، نشان دادن خطوط تولید و فرآیندها و همچنین تنوع و کیفیت محصولات است.

تیم سازنده ویدئوهای صنعتی در استدیو عابدینی سال‌ها تجربه در ساخت و طراحی فیلم صنعتی، ساخت تیزرهای تبلیغاتی برای صنایع دارد و بسیاری از برندها از خدمات مجموعه ما برای معرفی صنایع خود و برندسازی استفاده کرده‌اند.

سفارش فیلم تبلیغاتی در استودیو عابدینی

ساخت و طراحی فیلم صنعتی یکی از بهترین کارها برای معرفی یک مجموعه صنعتی و یا موسسات خدماتی است. این فیلم‌ها توان مجموعه شما در ساخت محصولات یا ارائه خدمات باکیفیت را نشان می‌دهند. همچنین امکان انتشار آن‌ها در رسانه‌های متنوع وجود دارد.

استدیو عابدینی برای ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی از دانش و تخصص کارگردانان، فیلمبرداران، مجریان و گویندگان حرفه‌ای استفاده می‌کند. همچنین این ویدئوها توسط تدوینگران حرفه‌ای و با استفاده از نرم‌افزارهای پیشرفته تدوین می‌شوند. در صورت تمایل به دریافت خدمات در این زمینه می‌توانید سفارش خود را در همین صفحه ثبت کنید.

ساخت تیزر صنعتی تبلیغاتی برای شرکت‌ها
افتخار همـCooperationـکاری
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا