سفارش تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی با بهترین قیمت

برای معرفی محصولات و خدمات کسب‌وکارها راهکارهای فراوانی وجود دارند. با این حال شما باید راهکاری را انتخاب کنید که در بازار رقابتی موجود بتواند کنجکاوی مخاطب را برانگیزد و او را به خرید ترغیب کند. یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی در این زمینه، ساخت تیزر تبلیغاتی است. ما در استدیو عابدینی با تکیه بر توانایی کارگردانان تیزر، نویسندگان سناریو حرفه‌ای و فیلمبرداران مجرب، بهترین تیزرها را برای اهداف تبلیغاتی شما تولید می‌کنیم.

طراحی تیزر تبلیغاتی
سفارش فیلم تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی نوعی ویدئوی تبلیغاتی کوتاه است که در تولید آن از سناریوها و ایده‌های جذاب و روش‌های خلاقانه در ساخت و تدوین استفاده می‌شود. البته در برخی موارد تیزر می‌تواند از نوع صوتی هم باشد که در تبلیغات رادیویی کاربرد دارد. همچنین تیزرها را می‌توان در پلتفرم‌های نمایش ویدئویی و تبلیغات تلویزیونی استفاده کرد.

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن یکی از پرکاربردترین روش‌های در بازاریابی ویدئویی است و اثری ماندگار در ذهن مخاطبان دارد. در ساخت این تیزرها نکات مختلفی باید رعایت شود. اول این که شما باید بتوانید در همان ثانیه‌های ابتدایی، مخاطبان را به ادامه تماشای تبلیغ ترغیب کنید. بنابراین جذابیت تیزر در این ثانیه‌ها بسیار اهمیت دارد. از سوی دیگر شما باید به مخاطب نشان دهید که محصول یا خدمت مورد نظر دارای چه ویژگی‌هایی است و چگونه باعث رفع نیازهای او می‌شود.

 
خدماتقیمت
طراحی تیزر تبلیغاتیاز 5 میلیون تومان
تدوین فیلم تبلیغاتیاز 5 میلیون تومان
طراحی فیلم تبلیغاتی کوتاهاز 5 میلیون تومان
هزینه مشاورهاز 5 میلیون تومان
 

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی با بهترین قیمت

هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی به عوامل متنوعی بستگی دارد. از مهم‌ترین عوامل موثر بر قیمت‌گذاری خدمات ساخت تیزر می‌توان به سبک تیزر، مدت زمان تیزر، تعداد عوامل تولید، زمان صرف شده برای ساخت، تجربه عوامل ساخت و … اشاره کرد. دستمزد عوامل نیز یکی از عوامل مهم در هزینه ساخت است که شامل دستمزد عواملی مانند فیلمبردار، کارگردان، بازیگران، طراح صحنه و دکور، میکاپ آرتیست، نویسنده سناریو … می‌شود.

نوع تجهیزات مورد نیاز برای ساخت تیزر نیز تاثیر بالایی در تعیین هزینه ساخت دارد. از جمله این تجهیزات می‌توان به تجهیزات نورپردازی مانند رفلکتورها، منابع نور، سافت باکس و …، تجهیزات صدابرداری مانند انواع میکروفون و رکوردر و بوم صدا، ریل و کرین برای حرکت دادن دوربین، سه پایه و تک پایه دوربین، دوربین‌های حرفه‌ای و … اشاره کرد. برای آشنایی با جزئیات هزینه ساخت ویدیو تبلیغاتی توسط استدیو عابدینی می‌توانید جدول زیر را بررسی کنید.

مزیت های استودیو عابدینی

خلاقیت در خدمات استودیو عابدینی
مزیت اول

طراحی و ساخت تیزر خلاقانه

پرسنل حرفه‌ای در خدمات طراحی
مزیت دوم

استفاده از طراحان باتجربه در این حوزه

تجهیزات تخصصی برای طراحی
مزیت سوم

استفاده از تجهیزات تخصصی

همکاری با برندهای مطرح
مزیت چهارم

سابقه طولانی مدت با برندهای مطرح

هزینه ساخت و سفارش تیزر تبلیغاتی

ساخت ویدیو تبلیغاتی کاری کاملا تخصصی است که باید توسط مراکز و تیم‌های حرفه‌ای انجام شود. ما در استدیو عابدینی به‌عنوان یک سایت سفارش تیزر تبلیغاتی، ابتدا درخواست‌های شما را گردآوری کرده و سپس مرحله تحقیقات را آغاز می‌کنیم. کارشناسان ما در این مجموعه برای ایجاد یک تیزر حرفه‌ای تحقیقات لازم را در مورد زمینه کسب‌وکار شما، نوع محصول یا خدمت، نقاط قوت محصول یا خدمات و … انجام می‌دهند.

ساخت تیزر را بر اساس هدف تولید آن برنامه‌ریزی می‌کنیم. زیرا اهداف مختلفی را برای ساخت تیزر می‌توان در نظر گرفت که برخی از آن‌ها شامل پروموت محصول یا خدمت، جذب مشتریان بیشتر، معرفی فرآیند خرید، وفادارسازی مشتریان فعلی و … هستند. در ادامه سناریو تیزر توسط نویسندگان حرفه‌ای و بر اساس پرسونای مخاطب تیزر نوشته می‌شود. نویسندگان ما در این بخش به مواردی مانند سن و سال، سلائق، مکان جغرافیایی مشتریان، جنسیت و … دقت می‌کنند.

برخی مراحل دیگر ساخت تبزر تبلیغاتی عبارتند از:

 • تعیین مدت زمان تیزر بر اساس اهداف و مکان‌های انتشار تیزر
 • تعیین اقدامات بر اساس بودجه در نظر گرفته شده برای تیزر
 • برنامه‌ریزی برای فیلمبرداری مانند تنظیمات حرکت‌های دوربین
 • گردآوری تمامی عوامل تولید بر اساس برنامه تولید
 • انتخاب بازیگران و گویندگان و عوامل دیگر
 • تامین و استفاده از تجهیزات حرفه‌ای برای فیلمبرداری، صدابرداری، نورپردازی و …
 • تدوین تیزر تبلیغاتی و ارائه فایل نهایی

قیمت ساخت تیزر تبلیغاتی

برای درک اهمیت و میزان جذابیت تیزهای تبلیغاتی پیشنهاد می‌کنیم برخی از نمونه‌های موفق این ویدئوها را که برای برندهای معتبر دنیا ساخته شده‌اند مشاهده کنید. از سوی دیگر استدیو عابدینی نیز دارای تجربه بالا و کارنامه‌ای درخشان در زمینه ساخت انواع تیزر تبلیغاتی برای بسیاری از کسب‌وکارها و برندهای فعال در ایران است. در ادامه برخی از نمونه‌های این تیزرها مشاهده خواهید کرد.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

طراحی و ساخت ویدیو تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی یک راهکار نمایش بصری ایده‌های تبلیغاتی و اطلاعرسانی به مخاطب در زمینه‌های مختلف است. اصلی‌ترین کاربرد تیزر همان معرفی محصولات یا خدمات برای تمامی زمینه‌های کسب‌وکارهای تولیدی و خدماتی است. برای مثال می‌توان از تیزر برای معرفی و تبلیغ محصولات زمینه‌های پوشاک، اکسسوری، محصولات دیجیتالی، تجهیزات و ماشین‌آلات، ابزارهای کاربردی و … استفاده کرد.

برخی از کاربردهای دیگر ویدیو تبلیغاتی را با هم مرور می‌کنیم:

 • معرفی پیشنهادات و سرویس‌های موسسات مالی و سرمایه‌گذاری
 • معرفی محصولات سایت‌های عرضه اینترنتی انواع کالاها
 • معرفی فرآیند ساخت در شرکت‌های تولیدی
 • معرفی جشنواره‌های فروش و انواع تخفیف‌های ارائه شده
 • معرفی محصولات جدید برندها

ساخت ویدیو تبلیغاتی حرفه ای

 • امکان معرفی محصول یا خدمات در کمترین زمان ممکن
 • افزایش آگاهی از برند در میان مخاطبان
 • ماندگاری بیشتر محتوای تیزر در ذهن مخاطبان نسبت به بازاریابی محتوای متنی
 • امکان انتشار در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، یوتیوب و …
 • امکان ساخت ویدیو تبلیغاتی در سبک‌های مختلف
 • امکان استفاده از صدای گویندگان حرفه‌ای در تیزرها
 • هزینه ساخت تیزر تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه است
ساخت تیزر یا فیلم تبلیغاتی

ساخت ویدئوهای تبلیغاتی کوتاه

سفارش ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت ویدیو تبلیغاتی راهکاری برای افزایش اعتماد مشتریان است. زیرا شما با این روش، محصول را با شیوه‌های بصری به مخاطب نشان می‌دهید و در عین حال بر ویژگی‌های برتر آن نسبت به محصولات مشابه تاکید می‌کنیم. همچنین ساخت این ویدئوها و انتشار آن‌ها در پلتفرم‌های مختلف باعث معرفی بیشتر برند و افزایش اعتبار آن می‌شود. کیفیت بالای تیزرهای تولید شده در استدیو عابدینی نیز باعث می‌شود که برند شما به‌عنوان برند و کسب‌وکاری حرفه‌ای در زمینه کاری مورد نظر شناخته شود.

سفارش تیزر تبلیغاتی ویدیویی

ساخت تیزر تبلیغاتی راهکاری مقرون‌به‌صرفه و در عین حال موثر برای دستیابی به اهداف بازاریابی، برندینگ و تبلیغات است. شما می‌توانید با خدمات استدیو عابدینی از تیزرهای ساخته شده برای معرفی محصولات و خدمات خود در پلتفرم‌های گوناگون از جمله شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و پلتفرم‌های استریم فیلم و سریال استفاده کنید.

ما در استدیو عابدینی دارای تیم‌های حرفه‌ای ساخت انواع فیلم‌ها و تیزرهای تبلیغاتی هستیم که شامل فیلمبرداران، کارگردانان تیزر، سناریونویسان، تدوین‌گران، صداپیشگان، بازیگران و صدابرداران حرفه‌ای می‌شوند. برای دریافت این خدمات کافی است بعد از مشاهده پلن‌ها و آشنایی با هزینه‌های ساخت، مطابق با بودجه در نظر گرفته شده، سفارش خود را برای ساخت تیزر ثبت کنید.

سفارش ساخت تیزر
افتخار همـCooperationـکاری
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا