سفارش پوستر تبلیغاتی

سفارش طراحی پوستر

تبلیغات محیطی یکی از بهترین روش‌ها برای کسب‌وکارهایی است که مخاطبان هدف آن‌ها در یک محدوده جغرافیایی خاص قرار دارند. با این حال برخی از روش‌های این تبلیغات مانند استفاده از بیلبوردها دارای هزینه‌های بسیار بالایی هستند. یک راهکار جایگزین، موثر و مقرون‌به‌صرفه در این زمینه، سفارش پوستر تبلیغاتی به مجموعه‌های معتبر است. زیرا پوسترهای جذاب تبلیغاتی را می‌توان در تیراژ بالا منتشر و در مناطق مختلف نصب کرد. ما در استدیو عابدینی متناسب با زمینه کاری مورد نظر جذاب‌ترین پوسترهای تبلیغاتی را برای شما طراحی می‌کنیم.

سفارش پوستر تبلیغاتی

پوسترهای تبلیغاتی نوعی تبلیغات دیداری هستند که بر روی کاغذهای مرغوب مانند کاغذ گلاسه یا متریال‌های دیگر چاپ می‌شوند. در طراحی پوستر تبلیغاتی دست طراحان باز است و آن‌ها می‌توانند از تصاویر ثبت شده با دوربین، طرح‌ها و المان‌های گرافیکی، نشانه‌های نوشتاری و موارد دیگر استفاده کنند.

این روش تبلیغ یکی از قدیمی‌ترین روش‌های تبلیغات محیطی است که هنوز هم در سراسر دنیا رواج دارد و بسیاری از برندهای بزرگ نیز از آن استفاده می‌کنند. ما در استدیو عابدینی با تکیه‌بر هنر و تجربه طراحان پوستر و با استفاده از خلاقانه‌ترین ایده‌ها پوسترهایی جذاب را برای شما طراحی می‌کنیم.

مزیت طراحی پوستر تبلیغاتی در استودیو عابدینی

خلاقیت در خدمات استودیو عابدینی
مزیت اول

تکیه بر دانش و تجربه ماهرترین متخصصان

پرسنل حرفه‌ای در خدمات طراحی
مزیت دوم

استفاده از طراحان باتجربه در این حوزه

تجهیزات تخصصی برای طراحی
مزیت سوم

استفاده از تجهیزات تخصصی

همکاری با برندهای مطرح
مزیت چهارم

سابقه طولانی مدت و همکاری با برندهای مطرح

قیمت طراحی پوستر تبلیغاتی

 
خدماتقیمت
طراحی  پوستر دیجیتالبین 3 تا 10 میلیون تومان
طراحی پوستر افستبین 5 تا 20 میلیون تومان
 

مشتریان استودیو عابدینی پیش از سفارش پوستر تبلیغاتی باید با هزینه ساخت این پوسترها آشنایی داشته باشند. از عوامل موثر بر هزینه‌های ساخت این پوسترها می‌توان به خلاقیت و ایده‌های طراحان، نوع پوستر، نرم‌افزارهای مورد استفاده، زمان صرف شده برای طراحی و … اشاره کرد. در جدول زیر همچنین می‌توانید تعرفه طراحی پوستر در استدیو عابدینی را مشاهده کنید.

سفارش پوستر تبلیغاتی

نمونه طراحی سفارش پوستر تبلیغاتی

طراحان پوسترهای تبلیغاتی در زمان ساخت این پوسترها معمولا نمونه‌های برتر پوستر را در همان زمینه بررسی می‌کنند و از بهترین نمونه‌ها الهام می‌گیرند. مشتریان نیز می‌توانند در زمان خرید پوستر تبلیغاتی برخی از نمونه‌ها را مشاهده کنند تا ایده‌های اولیه در ذهن آن‌ها شکل بگیرید. شما همچنین می‌توانید کیفیت کار طراحان استدیو عابدینی را در نمونه‌های زیر مشاهده کنید.

سفارش پوستر تبلیغاتی

سفارش پوستر تبلیغاتی و مراحل آن

طراحان پوستر در خدمات طراحی گرافیک استدیو عابدینی کار خود را پس از ثبت سفارش ساخت پوستر تبلیغاتی توسط مشتریان آغاز می‌کنند. اولین مرحله در ساخت پوستر تبلیغاتی نیز تحقیق درباره مجموعه شما است. در ادامه طراحان با تجربه قبلی بالا و بررسی بسیاری از نمونه‌های داخلی و خارجی، ایده‌های خلاقانه را یادداشت می‌کنند. اولین مرحله عملی در ساخت پوستر اما انتخاب یک تصویر یا رنگ پس‌زمینه مناسب است.

مراحل دیگر نیز عبارتند از:

 • انتخاب تم یا پالت رنگ
 • انتخاب فونت یا فونت‌های مناسب و خوانا
 • استفاده از تصاویر جذاب
 • انتخاب شعار تبلیغاتی یا تیترهای انگیزشی
 • چیدمان عناصر پوستر
 • توجه به اندازه و بالانس متن و تصویر
 • ایجاد فایل نهایی

سفارش طراحی پوستر تبلیغاتی یک راهکار مقرون‌به‌صرفه برای بازاریابی و تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات مجموعه‌های گوناگون است. این پوسترها را می‌توانید در مکان‌های پررفت‌وآمد نصب کنید تا تعداد زیادی از مخاطبان هدف مجموعه شما آن‌ها را مشاهده کنند. برای مثال می‌توان آن‌ها را در تابلوهای تبلیغاتی ایستگاه‌های اتوبوس، محل نصب پوسترهای تبلیغاتی در میادین و خیابان‌های پررفت‌وآمد، پشت شیشه ویترین مغازه‌ها، روی دیوارها و … نصب کرد.

برخی از مزایای پوسترهای تبلیغاتی عبارتند از:

 • تنوع بالا در ابعاد پوستر
 • امکان انتشار در تیراژ بالا
 • قیمت مقرون‌به‌صرفه
 • امکان استفاده از رنگ‌های متنوع
 • طراحی پوستر با ایده‌های جذاب
 • امکان نصب پوستر در مناطق خاص 
 •  پوسترهای حرفه‌ای برای جذب مخاطب در زمان کم
طراحی پوستر تبلیغاتی

کاربرد سفارش طراحی پوستر تبلیغاتی

سفارش پوستر تبلیغاتی

رایج‌ترین کاربرد طراحی پوستر تبلیغاتی استفاده از آن‌ها برای معرفی یک کسب‌وکار و طیف محصولات و خدمات آن است. برای مثال در پوستر یک کلینیک زیبایی می‌توان از عکس‌هایی از امکانات و فضاهای داخل مجموعه، شعار تبلیغاتی کلینیک، تجهیزات پیشرفته و … استفاده کرد. همچنین امکان ثبت نرخ‌ها، آدرس مجموعه‌ها، شماره‌های تماس و دیگر راهکارهای ارتباطی بر روی پوستر وجود دارد. با این حال این پوسترها کاربردهای دیگری نیز دارند.

برخی از دیگر کاربردهای پوستر عبارتند از:

 • تبلیغات رویدادهای کسب‌وکار مانند جشنواره فروش
 • تبلیغ دوره‌های آموزشی
 • تبلیغات تورهای مسافرتی
 • تبلیغ فیلم‌های سینمایی
 • تبلیغات انگیزشی و فرهنگ‌سازی
 • تبلیغ رویدادهای سیاسی و اجتماعی
 • ساخت پوسترهای تزئینی شامل نقاشی، عکس و طرح‌های فانتزی و …

سفارش پوستر تبلیغاتی در استودیو عابدینی

سفارش پوستر تبلیغاتی یکی از راهکارهای موثر و با قیمت مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغات محیطی است. از پوسترها می‌توان برای معرفی کسب‌وکار، نمایش امکانات و تجهیزات مجموعه و تبلیغ محصولات و خدمات کسب‌وکارها استفاده کرد. پوسترهای تبلیغاتی همچنین دارای کاربردهای اطلاع‌رسانی، فرهنگ‌سازی، آموزشی و حتی سیاسی هستند.

طراحان استدیو عابدینی تجربه بالایی در ساخت و طراحی انواع پوسترهای تبلیغاتی برای برندهای تولید کننده، کسب‌وکارهای خدماتی، نهادهای دولتی، موسسات هنری، موسسات آموزشی و دیگر مراکز هستند. طراحان مجموعه ما در ساخت این پوسترها از ایده‌های نوآورانه و نرم‌افزارهای پیشرفته استفاده می‌کنند. شما در همین صفحه می‌توانید سفارش خود را برای طراحی پوستر تبلیغاتی ثبت کنید. بعد از ثبت سفارش، همکاران ما برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس می‌گیرند.

استودیو عابدینی
افتخار همـCooperationـکاری
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا