سفارش طراحی فتومونتاژ (جدول قیمت + نمونه کار)

ایده‌پردازی برای عکس‌برداری از محصولات و یکسان بودن مکان سوژه و عدم تنوع بصری تصاویر، از مهم‌ترین چالش‌ها در عکاسی محصولات و تبلیغات است. به همین دلیل بسیاری از وب‌سایت‌ها برای جذب مشتریان بیشتر و تنوع بخشیدن به فضای وب‌سایت خود از فتومونتاژ (Photomontage) استفاده می‌کنند.

این تکنیک خلاقانه با ایجاد تصاویری جذاب و بدیع، پیام نهایی کسب‌وکارها از تبلیغات را به مخاطبان انتقال می‌دهد. امکاناتی که ما در استودیو عابدینی برای ثبت سفارش فتومونتاژ برای شما به وجود آورده‌ایم، به رشد شهرت برند و اعتمادسازی کسب‌وکارتان نزد مشتریان منجر می‌شود.

سفارش فتومونتاژ دیجیتالی در استودیو عابدینی

رایج‌ترین تکنیک انجام فتومونتاژ تبلیغاتی که با استفاده از نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ، CorelDraw، Lightroom و … انجام می‌شود. این تکنیک با دربرگرفتن حوزه‌های مختلف به‌عنوان یکی از ابزارهای تبلیغاتی کاربردی در بازاریابی اینترنتی به کار می‌رود. همچنین چاپ تلفیقی و تکنیک front- projection از جمله تکنیک‌های رایج در فتومونتاژ هستند.

اهمیت اصلی ثبت سفارش فتومونتاژ در فروش محصولات مشابه از برندهای مختلف است. اگر در کسب‌وکاری فعال باشید که محصولاتی مشابه با دیگر رقبای خود را عرضه می‌کنید، اعتمادسازی مشتریان برای انتخاب مجموعه شما دشوارتر است. در چنین شرایطی استفاده از قابلیت‌های فتومونتاژ به شما کمک می‌کند تا با ایجاد تفاوتی کامل با دیگر رقبا، محصولات خود را به‌صورت هدفمند و با تاثیرگذاری بیشتر بر احساسات مخاطبان وب‌سایت به فروش برسانید.

نقش اصلی فتومونتاژ در تبلیغات تجاری، برندسازی و متمایز کردن مجموعه از دیگر رقبا است.

برای ثبت سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.

02128426268

مراحل ثبت سفارش فتومونتاژ تبلیغاتی در استودیو عابدینی

ثبت سفارش از طریق تماس با شماره 02128426268

پر کردن فایل بریف آنلاین

نیازسنجی کسب و کار

طراحی لوگوی مناسب با نیاز شرکت و در خواست مشتری

ارسال لوگوی طراحی شده برای مشتری جهت تایید

ارسال فایل و لوگوی اختصاصی نهایی

مراحل ثبت فتومونتاژ تبلیغاتی در استودیو عابدینی

ثبت سفارش از طریق تماس با شماره 02128426268

پر کردن فایل بریف آنلاین

نیازسنجی کسب و کار

طراحی لوگوی مناسب با نیاز شرکت و در خواست مشتری

ارسال لوگوی طراحی شده برای مشتری جهت تایید

ارسال فایل و لوگوی اختصاصی نهایی

خدمات طراحی فتومونتاژ در استودیو عابدینی

خلاقیت در خدمات استودیو عابدینی
مزیت اول

تکیه بر دانش و تجربه ماهرترین متخصصان

پرسنل حرفه‌ای در خدمات طراحی
مزیت دوم

استفاده از طراحان باتجربه در این حوزه

تجهیزات تخصصی برای طراحی
مزیت سوم

استفاده از تجهیزات تخصصی

همکاری با برندهای مطرح
مزیت چهارم

سابقه طولانی مدت و همکاری با برندهای مطرح

قیمت طراحی فتومونتاژ تبلیغاتی

تعرفه ثبت سفارش فتومونتاژ متناسب با :

  • تکنیک‌های به‌کاررفته
  • اختصاصی بودن
  • مناسبتی بودن
  • اقتصادی بودن
  • نرم‌افزار مورد استفاده
  • نوع طراحی
  • مدت‌زمان انجام پروژه 

متفاوت است. به همین دلیل باید متناسب با نیازهای خود هزینه‌های متفاوتی را بپردازید.

نمونه کارهای طراحی فتومونتاژ تبلیغاتی

مشاهده نمونه کارهای فتومونتاژ از مهم‌ترین اقدامات پیش از ثبت سفارش رسمی به‌شمار می‌رود؛ زیرا رشد روزافزون ایده‌های این تکنیک، انتخاب بهترین ایده را برای جذب مشتریان به فرایندی سخت تبدیل کرده است.

این کار به شما کمک می‌کند تا با انتخاب بهترین ایده‌ها متناسب با جامعه هدف مشتریان خود، رشد فروش خود را افزایش دهید. بر همین اساس در ادامه برخی از مهم‌ترین نمونه کارهای فتومونتاژ استودیو عابدینی را آورده‌ایم.

سفارش ساخت فتومونتاژ تبلیغاتی

نقش اصلی فتومونتاژ در تبلیغات تجاری، برندسازی و متمایز کردن مجموعه از دیگر رقبا است. معمولا مشتریان از ایده‌های خلاقانه استقبال بیشتری می‌کنند. به همین دلیل ثبت سفارش فتومونتاژ به صاحبان وب‌سایت‌های فروشگاهی و آنلاین‌شاپ‌ها فرصت می‌دهد تا با شناخت مشتریان هدف، از ایده‌هایی تازه برای معرفی محصولات استفاده کرده و آن‌ها را برای خرید خدمات یا محصولاتشان ترغیب کنند.

سفارش پوستر تبلیغاتی

• تبلیغ موثر و هدفمند : امکان ترکیب تصاویر محصولات با محیط، اشیا و چشم‌اندازهای دیگر وجود دارد و جذابیت بصری تبلیغات افزایش می‌یابد.

• افزایش جذابیت بصری وب‌سایت‌ها : با کمک این تکنیک خلق تصاویری مرتبط با محتوا به کمک ایده‌هایی نو وجود دارد و کسب‌وکارها می‌توانند ترکیبات تصویری بهتری را برای وب‌سایت‌های خود استفاده کنند.

• ایده‌پردازی ساده‌تر برای تبلیغات : متناسب با نوع محتوا می‌توان با استفاده از تصاویر مختلف، محدودیت‌های عکاسی محصولات را کنار زد و ایده‌هایی جذاب را به مرحله اجرا درآورد.

• رشد توانایی کسب‌وکارها به رقابت با رقبا : فتومونتاژ ابزاری تبلیغاتی موثر برای برندسازی است و به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با ایجاد تفاوت در تبلیغات، شهرت برند خود را افزایش دهند.

سفارش فتومونتاژ در استودیو عابدینی

تجربه بالای استودیو عابدینی برای انجام خدمات فتومونتاژ و تبلیغات تصویری محصولات، به شما کمک می‌کند تا مدیریت بهتری بر فرایند تبلیغات آنلاین خود داشته باشید.

مجموعه ما با برخورداری از دانش و خلاقیت ایده‌پردازانی جوان، جذاب‌ترین ایده‌های تبلیغاتی را برای عکاسی محصولات شما مورد استفاده قرار می‌دهد. همچنین امکانات سخت‌افزاری استودیو عابدینی امکان تصویربرداری باکیفیت از محصولات شما را در سریع‌ترین زمان به وجود می‌آورد.

شما می‌توانید برای ثبت سفارش فتومونتاژ از طریق همین سایت اقدام کنید یا با استفاده از راه‌های ارتباطی، با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

افتخار همـCooperationـکاری
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا