سفارش طراحی لوگو

سفارش طراحی لوگوی حرفه ای

در دنیای امروز تولید و عرضه محصولات متنوع برای باقی ماندن در گردونه رقابت کسب‌وکارها کافی نیست. بلکه پیش از هر چیز باید شناخت مخاطبان از برند خود را افزایش دهید. یکی از راهکارها برای موفقیت در برندسازی سفارش طراحی لوگو به طراحان حرفه‌ای است. زیرا لوگوها ابزارهایی برای به‌یادسپاری آسان برندها هستند و نقش مهمی در افزایش شهرت کسب‌وکار دارند. شما می‌توانید در همین صفحه از سایت استدیو عابدینی سفارش طراحی لوگو آنلاین را ثبت کنید.

سفارش طراحی لوگو

سفارش انواع لوگو تبلیغاتی

نمونه کار سفارش لوگو

لوگو یا آرم، یک نشانه گرافیکی است که به‌عنوان نماد بصری یک برند در نظر گرفته می‌شود. برای مثال سیب گاز زده برند اپل یکی از نمونه‌های موفق و مشهور لوگو است که همه ما را به یاد این برند، ویژگی‌های آن و محصولات اپل می‌اندازد.

لوگوها می‌توانند شامل نشانه‌های نوشتاری، علائم و نشانه‌های گرافیکی، خطوط، اشکال و … باشند. ما در استدیو عابدینی با تحقیق کامل درباره برند، زمینه کسب‌وکار و نوع محصولات و خدمات، جذاب‌ترین لوگوها را برای برند شما ایجاد می‌کنیم.

 
خدماتقیمت
طراحی لوگو برای کسب و کار کوچکاز 15 میلیون تومان
طراحی لوگو برای کسب و کار متوسط از 20 میلیون تومان
طراحی لوگو برای کسب و کار بزرگ از 30 میلیون تومان
 

تعرفه سفارش طراحی لوگو

با وجود کاربردهای گسترده لوگو در اقدامات برندینگ، بازاریابی و تبلیغات، هزینه آن بسیار اندک است. بااین‌حال تعیین این هزینه آن همچون سفارش موشن گرافیک تبلیغاتی به موارد متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر بر تعیین قیمت طراحی لوگو می‌توان به سبک لوگو، زمان صرف شده برای طراحی لوگو، میزان تحقیقات اولیه، اعتبار مجموعه و تجربه طراحان و تعداد اتودها اشاره کرد. در جدول زیر می‌توانید جزئیات هزینه طراحی لوگو در استدیو عابدنی را مشاهده کنید.

ثبت سفارش لوگو تبلیغاتی

خلاقیت در خدمات استودیو عابدینی
مزیت اول

تکیه بر دانش و تجربه متخصصان

پرسنل حرفه‌ای در خدمات طراحی
مزیت دوم

استفاده از طراحان باتجربه در این حوزه

تجهیزات تخصصی برای طراحی
مزیت سوم

استفاده از تجهیزات تخصصی

همکاری با برندهای مطرح
مزیت چهارم

سابقه همکاری طولانی با برندهای مطرح

لوگو یک نشانه کوچک است که مزایای بسیار متنوعی برای کسب‌وکار دارد. با سفارش لوگو حرفه ای و جذاب، در اولین قدم از رقبای کسب‌وکار خود متمایز می‌شوید و می‌توانید یک قدم جلوتر از آن‌ها حرکت کنید. برای مثال در صورت جذابیت لوگو و استفاده از آن در تبلیغات آنلاین و آفلاین، احتمال انتخاب شما از سوی مخاطبان به‌جای انتخاب رقبا افزایش می‌یابد.

با سفارش آنلاین لوگو در استدیو عابدینی از این مزایا برخوردار می‌شوید:

  • یک نمایش بصری از ارزش‌های برند و پیشنهادات آن ایجاد می‌کند
  • توانایی بالای لوگو در ایجاد ارتباط احساسی با مخاطبان برند
  • نشان دادن اعتبار و حرفه‌ای بودن برند و انتقال حس ثبات و انسجام
  • امکان استفاده بر روی تابلوها، پوسترها، تراکت‌ها و بلیبوردهای تبلیغات محیطی
  • امکان استفاده بر روی تمامی ملزومات اداری مانند سربرگ‌ها
  • امکان استفاده در بنرهای تبلیغات آنلاین و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی
  • امکان ساخت لوگو در انواع ثابت و متحرک
  • هزینه طراحی لوگو در مقابل مزایای بی‌نظیر آن بسیار ارزان است
سفارش لوگو

خدمات طراحی لوگو تبلیغاتی

ساخت لوگو یک فرآیند تخصصی است که باید توسط مجموعه‌ها و طراحان حرفه‌ای و باسابقه انجام شود. طراحان لوگو در استدیو عابدینی دارای تسلط بالا بر زبان تصویر، هویت بصری برند، اصول رنگ‌شناسی و اصول دیگر طراحی لوگو هستند. فرآیند ساخت لوگو در استدیو عابدینی از همان مرحله ثبت سفارش لوگو آغاز می‌شود و بعد از ثبت سفارش، همکاران ما برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس می‌گیرند.

یکی دیگر از مراحل طراحی لوگو، انتخاب نوع آن است. برای مثال امکان سفارش ساخت لوگو موشن در استدیو عابدینی وجود دارد. سفارش لوگو موشن از خدمات محبوب مجموعه ما است که مربوط به لوگوهای متحرک دیجیتالی می‌شود. از دیگر انواع لوگو می‌توان از لوگوهای تایپوگرافی، ترکیبی و انتزاعی نام برد.

تحقیق در مورد کسب‌وکار و محصولات

تحقیق در مورد لوگوهای رقبا

بررسی عناصر دیگر هویت بصری برند مانند پالت رنگی

نمونه طراحی لوگو تبلیغاتی

ایده‌پردازی و ایجاد نمونه‌های اولیه

مراحل طراحی دیجیتال با نرم‌افزارهای پیشرفته

ارسال فایل نهایی برای مشتریان

سفارش طراحی لوگو تبلیغاتی

لوگوها از نظر نوع، رنگ، ابعاد، اشکال، فونت به‌کار رفته برای نام برند، طراحی گرافیکی و بسیاری از موارد دیگر با هم تفاوت دارند. تصمیم‌گیری در مورد هر یک از این ویژگی‌ها همچون سفارش تیزر تبلیغاتی به سلیقه مشتریان، نیازها و ویژگی‌های کسب‌وکار و پیشنهادات و ایده‌های خلاقانه طراحان بستگی دارد. در هر صورت مشاهده نمونه‌های لوگو به شما در تصمیم‌گیری در مورد ویژگی‌های لوگوهای درخواستی کمک می‌کند. در ادامه برخی از نمونه کارهای طراحان استودیو عابدینی را مشاهده می‌کنید.

سفارش طراحی لوگو در استودیو عابدینی

لوگوها ابزارهایی بی‌نظیر برای اهداف کسب‌وکار هستند و یک لوگو حرفه‌ای می‌تواند برند شما را به نامی ماندگار در ذهن مخاطبان هدف تبدیل کند. همچنین با استفاده از آن‌ها می‌توانید از رقبای کسب‌وکار خود در جذب مخاطبان پیشی بگیرید. ما در استدیو عابدینی برای طراحی لوگو از دانش و تجربه طراحان خلاق و باسابقه و همچنین برترین نرم‌افزارها استفاده می‌کنیم. برای سفارش طراحی و ساخت لوگو می‌توانید از طریق همین صفحه از سایت ما اقدام کنید.

سفارش لوگو
افتخار همـCooperationـکاری
پیمایش به بالا
اسکرول به بالا