مقالات و بلاگ

نقش تیزر تبلیغاتی در رشد کسب و کار

نقش تیزر تبلیغاتی در رشد کسب و کار

نقش تیزرهای تبلیغاتی در رشد کسب و کار بیشتر برای تقویت برند، افزایش فروش و ایجاد ارتباطات مؤثر با مشتریان است. از این رو سرمایه‌گذاری در تولید تیزرهای باکیفیت، می‌تواند بازدهی قابل توجهی برای کسب‌وکارها به همراه داشته باشد. اما برای دریافت بهترین نتیجه از ساخت تیزرهای تبلیغی بهتر است کمی درباره‌ی کارکردهای آنها بگوییم؛ اینکه تیزرها در ایجاد ارتباط با مشتریان کسب و کار و پاسخ به دغدغه‌های کاسبین چگونه نقش‌آفرینی می‌کنند.

چه نتایجی بیانگر نقش تیزر تبلیغاتی در رشد کسب و کار است؟

۱. جذب توجه سریع
تیزرهای تبلیغاتی به دلیل ماهیت بصری و دینامیک خود قادرند توجه مخاطبان را سریع جلب کنند. چنین قابلیتی در دنیایی که رقابت برای جلب توجه شدید است، می‌تواند در رساندن پیام برند در یک کمپین مشخص چشمگیر و ممتاز باشد.

۲. ارتباط احساسی با مخاطبان
تیزرها در خلق ارتباط احساسی با مخاطبان تاثیرگذارند. آنها می‌توانند با استفاده از تصاویر، موسیقی و داستان‌سرایی احساساتی مانند شادی، امید، یا اعتماد را برانگیزند، توان برانگیختگی احساسات بازدیدکنندگان سبب افزایش وفاداری به برند می‌شود و افراد را ترغیب به خرید می‌کند.

۳. نمایش مزایای محصول یا خدمات
نقش تیزرهای تبلیغاتی در رشد کسب و کار در هنگام انتخاب محصول بسیار پررنگ است. تیزرها قادرند مزایای محصول یا خدمات را در قالبی جذاب و فوری به تصویر بکشند. آگاه‌سازی مخاطبان به ابعاد مختلف محصول و خدمات، فرآیند انتخاب و تصمیم‌گیری را سرعت می‌دهد. تیزرهای تبلیغاتی با نمایش مزایای محصول و خدمات کمک می‌کنند کاربران با ویژگی‌های محصول آشنا شوند و از توان خدمات کسب و کار برای رفع نیازهاهایشان مطلع شوند.

 نقش تبلیغات ویدئویی در رشد کسب وکارها

دلیل کسب و کارها برای سفارش تیزر تبلیغاتی متفاوت است؛ بستگی دارد بیزنس در چه موقعیتی و جایگاهش کجای بازار باشد و بخواهد به کجا برسد.

۴.  افزایش ترافیک و بازدید از محصول و خدمات
اگرچه جذب ترافیک در ابتدای مسیر بازاریابی و برندینگ است و قرار نیست تمام افرادی که ما را می‌بینند محصول را تنها با دیدن یک تیزر بخرند اما به عنوان قلاب تصویری اثرگذار از نقش تیزر تبلیغاتی در قسمت‌های مختلف قیف بازایابی هم می‌گوییم تا نسبت به توانایی‌ها و فرصت‌هایی که صاحبین کسب و کار می‌دهد اطلاعات جامع‌تری داشته باشید.

نقش تیزرهای تبلیغاتی در رشد کسب و کار و قیف بازاریابی

جذب ترافیک در ابتدای قیف است. اگر محصولی به تازگی تولید یا بهینه شده باشیم. به عنوان صاحب کسب و کار دغدغه معرفی بیشتر آن را داریم. و مایلیم افراد زیادی زود و زیاد با محصول یا خدمت تازه آنها آشنا شوند.
اگر ترافیک کافی جذب کرده باشیم اما مخاطبین همچنان گیج و سردرگم باشند و ندانند خدمات برند چه کمکی می‌تواند به آنها بکند و کدام نیازشان را هدف گرفته است، در این‌صورت باز تیزرهای تبلیغاتی کارشناسی‌شده به داد ما می‌رسند تا همسو با نیاز کاربران ویژگی ،مزایا و روش استفاده از محصول و خدمات را معرفی کنیم.

نقش ویدئو تبلیغاتی در افزایش فروش و برندینگ
از انواع تیزر تبلیغاتی مانند تولید تیزر تبلیغاتی صنعتی برای هدایت کاربر به بخش‌های انتهایی قیف استفاده می‌کنیم و نرخ تبدیل بالا می‌رود.

۵. برند به چشم مخاطبین می‌آید
تیزرها به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا برند خود را به عنوان یک نام شناخته‌شده در صنعت تثبیت کنند. نقش تیزرهای تبلیغاتی در کسب و کار هنگام برندینگ بسیار مهم است. تیزرهای برندینگ باعث می‌شود برند در ذهن مشتریان بماند و در طولانی‌مدت به افزایش شهرت و اعتبار برند کمک می‌کنند.

نقش تیزر تبلیغاتی در رشد کسب و کار ر ا چگونه برآورد کنیم؟

کافیست با ابزارهای A/B test رفتار بازدیدکنندگان را رصد کنید، البته در ابتدا باید دو نمونه متفاوت طراحی و منتشر شود. هر دو تیزر تبلیغاتی یک پیام مشابه را انتقال دهند و در یک پیلتفرم مشابه منتشر شوند اما ساختار طراحی و ساخت متفاوت باشد. در مرحله بعد توسط ابزارهای تحلیل رفتار مخاطب به بررسی کنش و واکنش‌های آنها بپردازیم.

آنچه گفته شد خلاصه‌ای از نقش تیزر تبلیغاتی در رشد کسب و کار بود. اینکه سفارش تیزر تبلیغاتی چگونه و چرا در بهبود اوضاع و احوال کسب و کار مهم هستند. به قدرت تیزرها در برقراری ارتباط قدرتمند با کاربران اشاره کردیم . به تاثیر تیزرها در آشنایی تا اقدام مخاطبین هم گفتیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
اسکرول به بالا